Forum shoqeror


  Emblema e dikurshme (1979) - Te 4 Serite

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Emblema e dikurshme (1979) - Te 4 Serite Empty Emblema e dikurshme (1979) - Te 4 Serite

  Mesazh  web-shqip prej Sat Jul 20, 2013 4:26 am

  Seria 1 dhe 2  Rregjizor:Ylli Pepo
  Skenarist:Ylli Pepo

  Lozin Aktoret:
  Serafin Fanko ... inxhinier Bardhyli
  Rajmonda Bullku ... mësuesja Ana
  Pushkin Lubonja ... Hetuesi
  Tinka Kurti ... Patra Balltaj
  Robert Ndrenika ... Hill Minga
  Leonard Poro ... Llazi Stroni
  Prokop Mima ... Stefan Aurja
  Mirush Kabashi ... Njeriu me shishe
  Petrit Tuna ... Rojtari i famullisë
  Prela Ndrek ... Lolo Shtëmbari

  Emblema e dikurshme (1979) - Te 4 Serite Emblem10

  Permbajtja:
  Gjeologet shqiptare zbulojne nje fontane nafte pikerisht ne nje zone ku vite me pare gjeologet ruse kishin deshtuar. Zbulimi arrihet nga inxhinier Bardhyli i ndihmuar nga mesuesja, te cilet hetojne ne te kaluaren e fshatit dhe deshifrojne emblemen e nje pllakati te lashte mural ne kishen e fshatit.
  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Emblema e dikurshme (1979) - Te 4 Serite Empty Re: Emblema e dikurshme (1979) - Te 4 Serite

  Mesazh  web-shqip prej Sat Jul 20, 2013 7:06 am

  Seria 3 dhe 4  Emblema e dikurshme (1979) - Te 4 Serite Emblem11

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:19 am