Forum shoqeror


  Treni niset ne 7 pa pese (1988)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Treni niset ne 7 pa pese (1988) Empty Treni niset ne 7 pa pese (1988)

  Mesazh  web-shqip prej Wed Jul 24, 2013 3:06 am  Regjia: Spartak Pecani
  Skenari: Nexhat Tafa
  Producent: Shqipëria e re
  Muzika: Aleksandër Lalo

  Lozin Aktoret:

  Eva Alikaj ... Etleva
  Ndriçim Xhepa ... Astriti
  Xhevdet Ferri ... Martini
  Spiro Duni ... Adi
  Agim Shuke ... Doktori
  Ilia Shyti ... Baba i Etlevës
  Mimika Luca ... Nëna e Etlevës
  Marta Burda ... Nëna e Astritit

  Treni niset ne 7 pa pese (1988) Treni_10

  Permbajtja:
  Elteva, e cila sapo ka filluar pune ne bangen e shtetit, fillon te flase per demet e sjella nga puna e dikujt qe po ndjek nje zgjidhje ekonomike te gabuar. Ajo gjendet ne udhekryqe dhe ne nje moment pyet veten pse te gjithe jane kunder saj. Ne kete kohe doktori mendon se ajo eshte shtatezene. I dashuri e braktis. eshte nje intrige qe dikush e thuri pa shume kujdes por i kushtoi shume Etleves.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:21 am