Forum shoqeror


  Qind per Qind (1993)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Qind per Qind (1993) Empty Qind per Qind (1993)

  Mesazh  web-shqip prej Sat Jul 27, 2013 3:27 am  Regjia:
  Petrit Ruka, Artan Minarolli
  Skenari:
  Petrit Ruka, Artan Minarolli

  Lozin Aktoret:

  Niko Kanxheri
  Medi Malko
  Elida Mevlani

  Qind per Qind (1993) Qind_p10

  Permbajtja:

  Farsa elektorale ne sistemin totalitarsit ne te shkuaren dhe ne te ardhmen e pare nga nje kendveshtrim tragji - komik.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:21 am