Forum shoqeror


  Kush eshte vrasesi ( 1989 )

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Kush eshte vrasesi ( 1989 ) Empty Kush eshte vrasesi ( 1989 )

  Mesazh  web-shqip prej Mon Oct 19, 2009 11:28 am

  Kush eshte vrasesi ( 1989 ) Kush_e10


  Regjia: Mark Topallaj
  Skenari: M. Topallaj , Peci Dado
  Producent: Shqiperia e re
  Muzika: Maksim Shehu


  Pershkrimi i Filmit:

  Trajtohet puna e madhe e Gjergjit dhe shokeve te tij te sigurimit per te eleminuar nje grup te rrezikshem sabotues te udhehequr nga Thimi Dino i cili zbulohet nga bashkepunimi me njerezit e zakonshem.

  Kush eshte vrasesi ( 1989 ) Checkit

  Kush eshte vrasesi ( 1989 ) Buton_10

  Kush eshte vrasesi ( 1989 ) Zemer_10SHIKIM TE KENDSHEM


  Edituar për herë të fundit nga web-shqip në Sun Mar 28, 2010 1:52 pm, edituar 1 herë gjithsej
  avatar
  mhasanki

  Numri i postimeve : 3
  Join date : 23/03/2010

  Kush eshte vrasesi ( 1989 ) Empty Re: Kush eshte vrasesi ( 1989 )

  Mesazh  mhasanki prej Sun Mar 28, 2010 2:18 pm

  thanks
  prifti
  prifti

  Numri i postimeve : 21
  Join date : 31/10/2009

  Kush eshte vrasesi ( 1989 ) Empty Re: Kush eshte vrasesi ( 1989 )

  Mesazh  prifti prej Sun Mar 28, 2010 2:19 pm

  faleminderit

  Sponsored content

  Kush eshte vrasesi ( 1989 ) Empty Re: Kush eshte vrasesi ( 1989 )

  Mesazh  Sponsored content


   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:21 am