Forum shoqeror


  Nje ndodhi ne port ( 1980 )

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Nje ndodhi ne port ( 1980 ) Empty Nje ndodhi ne port ( 1980 )

  Mesazh  web-shqip prej Mon Aug 17, 2009 12:20 pm

  Nje ndodhi ne port ( 1980 ) Nje_nd10

  Regjia: Hysen Hakani
  Skenari: Kadri Piro Lirim Pëllumbi
  Muzika: Hajg Zaharjan
  Lozin Aktoret: Violeta Dede , Thimi Filipi , Vangjel Heba , Demir Hyskja ,Mirush Kabashi ,Agim Shuke, Xhelal Tafaj , Spiro Urimi

  Pershkrimi i Filmit:

  Fallsifikohen të dhënat laboratorike të kontrollit të mallit në dëm të cilësisë. Kjo bën që të prishet kontrata me një firmë të huaj. Për këtë dyshohet një specialist që merret me kontratat. Me këto akte sabotatorët synojnë të humbasin gjurmët dhe të krijonë pasiguri. Kjo gjë shakton trazira në marrëdhëniet dashurore të Lindës me Artanin djalin e specalistit të portit.

  Nje ndodhi ne port ( 1980 ) Checkit  Nje ndodhi ne port ( 1980 ) Zemer_10SHIKIM TE KENDSHEM
  prifti
  prifti

  Numri i postimeve : 21
  Join date : 31/10/2009

  Nje ndodhi ne port ( 1980 ) Empty Re: Nje ndodhi ne port ( 1980 )

  Mesazh  prifti prej Sun Apr 29, 2012 2:59 am

  faleminderit

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:21 am