Forum shoqeror


  Djali elastik (1989)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Djali elastik (1989) Empty Djali elastik (1989)

  Mesazh  web-shqip prej Thu Aug 20, 2009 1:51 pm

  Djali elastik (1989)

  Djali elastik (1989) Image-9D41_4A7B4A3B

  Prodhim i vitit: 1989
  Regjia: Besim Kurti
  Skenari: Adelina Balashi
  Producent: Shqiperia e re
  Muzika: Hajg Zaharjan

  Pershkrimi i Filmit:
  Ai eshte nje djale 9 vjecar i dalluar per mjeshterite e tij si akrobat qe vihen re nga gjyshi i tij. Ai i kenaq te gjithe me durimin dhe pasionin e tij. Heroi yne do te kaloje shume vështiresi deri sa te bashkohet me trupen e cirkut, por ato nuk ia arrijne te lemojne pasionet dhe deshirat e tij feminore.

  Djali elastik (1989) Checkit

  Djali elastik (1989) 34ezxh12
  Sqarimet per zbritje me Cryptload keni ketu

  http://www.albania-fun.200u.com/MKportal_C121/upload/forum/index.php?topic=1897.0

  Nese deshironi me rapidshare beni kerkesen dhe linket do ju dergohen me mesazh privat.

  Djali elastik (1989) Zemer_10SHIKIM TE KENDSHEM
  prifti
  prifti

  Numri i postimeve : 21
  Join date : 31/10/2009

  Djali elastik (1989) Empty Re: Djali elastik (1989)

  Mesazh  prifti prej Wed Nov 04, 2009 7:20 pm

  nuk e kisha pare
  avatar
  lira

  Numri i postimeve : 1
  Join date : 06/11/2009

  Djali elastik (1989) Empty Re: Djali elastik (1989)

  Mesazh  lira prej Fri Nov 06, 2009 1:23 pm

  po ku mund ti shkarkoj.......keto filma djali elastik
  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Djali elastik (1989) Empty Re: Djali elastik (1989)

  Mesazh  web-shqip prej Sat Nov 07, 2009 10:00 am

  lira shkruajti:po ku mund ti shkarkoj.......keto filma djali elastik

  Sqarime Si te shkarkohen filmat ke ketu

  http://web-shqip.albanianforum.net/lajmerime-te-ndryshem-f21/si-te-shkarkojme-filmat-t130.htm
  prifti
  prifti

  Numri i postimeve : 21
  Join date : 31/10/2009

  Djali elastik (1989) Empty falenderim

  Mesazh  prifti prej Sun Nov 08, 2009 8:07 am

  ju faleminderit per gjith ndihmen dhe sqarimet administrator.

  Sponsored content

  Djali elastik (1989) Empty Re: Djali elastik (1989)

  Mesazh  Sponsored content


   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:41 am