Forum shoqeror


  Tre vete kapercejne malin ( 1988 )

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Tre vete kapercejne malin ( 1988 ) Empty Tre vete kapercejne malin ( 1988 )

  Mesazh  web-shqip prej Sat Aug 22, 2009 1:20 am  Regjia: Besim Kurti
  Skenari: V. Prifti, Valter File
  Muzika: Maksim Shehu

  Lozin Aktoret:

  Tre vete kapercejne malin ( 1988 ) Checkit

  Pershkrimi i Filmit:

  Nje fshat i vogel gjate luftes se Dyte Boterore. Per shkak të varferise se thelle, disa fshatare grabisin mallra pertej kufirit malor. Nje hendek i madh hapet midis fshatareve dhe atyre që luftojne armikun.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:45 am