Forum shoqeror


  Shtepia jone e perbashket ( 1981 )

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Shtepia jone e perbashket ( 1981 ) Empty Shtepia jone e perbashket ( 1981 )

  Mesazh  web-shqip prej Tue Nov 24, 2009 2:46 pm  Shtepia jone e perbashket ( 1981 ) Shtepi11


  Regjia: Ismail Zhabjaku
  Skenari: Teodor Laco
  Producent: Shqiperia e re
  Muzika: Aleksander Lalo


  Pershkrimi i Filmit:

  Ne familjen e Kozma Selites cdo pjesetar eshte i dhene me pasion pas punes se tij. Mamaja, Vita, eshte rrobaqepese.
  Djali me i madh, Xhoxhi, punon ne rafinerine e naftes, Aurora eshte farmaciste dhe Vaso naftetar.
  Flonja dashuron Vason, por ajo do qe Vaso te heqe dore nga te qenit naftetar. Por Vaso, i edukuar me dashurine ndaj profesionit te tij, nuk mund te pajtohet me interesat e Flonjes.

  Shtepia jone e perbashket ( 1981 ) Zemer_10SHIKIM TE KENDSHEM

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:18 am