Forum shoqeror


  Thesari (1981)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Thesari (1981) Empty Thesari (1981)

  Mesazh  web-shqip prej Sat Aug 22, 2009 11:55 am  Thesari (1981) Thesari (1981)

  Viti i prodhimit: 1981
  Regjia:
  Muharrem Fejzo

  Skenari:
  Anastas Kondo

  Muzika:
  Aleksander Lalo

  Lozin Aktoret:
  Gentian Basha , Besnik Bisha , Mirjam Bruceti , Enver Dauti , Piro Kita , Jani Riza

  Permbajtja:
  Ndihmat e medha ne te holla te mbledhur nga populli ne sherbim te luftes i besohen Kicos per ti ruajtur. Mbas clirimit askush nuk po kujtohej per ate thesar, por Kicoja i kerkoi vete ata qe ia kishin besuar dhe thesari u dorezua i paprekur.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:44 am