Forum shoqeror


  Ne kufi te dy legjendave ( 1981 )

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Ne kufi te dy legjendave ( 1981 ) Empty Ne kufi te dy legjendave ( 1981 )

  Mesazh  web-shqip prej Sun Aug 23, 2009 2:20 am  Regjia: Piro Milkani
  Skenari: Vath Koreshi
  Producent: Shqipëria e re
  Muzika: Çesk Zadeja


  Lozin Aktoret:
  Elida Cangonji
  Matilda Makoçi
  Vjollca Pepa

  Ne kufi te dy legjendave ( 1981 ) Ne_kuf10

  Permbajtja:

  Ngjarjet zhvillohen ne keneten e Nusekanes per te cilen flitet edhe ne nje legjende. Ne kete kantier vijne per te kryer praktiken mesimore dy studente te vitit te pare te agronomies, Eda me Boren. Pasioni per profesionin i mobilizon vajzat te ambientohen me jeten. Midis Bores dhe Fanit, agronom i ri, lindin shkendijat e dashurise.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:41 am