Forum shoqeror


  Kopraci ( Teater )

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Kopraci ( Teater ) Empty Kopraci ( Teater )

  Mesazh  web-shqip prej Sun Nov 29, 2009 1:06 pm

  Kopraci ( Teater ) Koprac10

  Vepra vihet n?ken??her??ar??sh, pas afro 40 vjet?, me regji t?rvin ?lit. Drita pelingu, Robert Ndrenika, Eva Alikaj, Elida Janushi, Fatos Sela si dhe aktor??jer???inj, jan??ast-in e vepr?komike t?eatrit Komb?r.

  Kopraci ( Teater ) 11111110
  Kopraci ( Teater ) Downlo10  Kopraci ( Teater ) Buton_10


  Kopraci ( Teater ) Zemer_10SHIKIM TE KENDSHEM

   Ora është Tue Jun 18, 2019 3:49 pm