Forum shoqeror


  Gjaku i Arberit

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Gjaku i Arberit Empty Gjaku i Arberit

  Mesazh  web-shqip prej Sun Nov 29, 2009 1:13 pm

  Gjaku i Arberit Gjaku_12

  Pershkrimi i Teatrit:
  GJAKU I ARBERIT
  Fadil Kraja

  Drame ne qender te se ciles eshte besa e shqiptarit dhe roli i saj.  Interpretojne ne rolet kryesore:

  Tinka Kurti (Artiste e Popullit)
  Paskualina Shllaku
  Lec Bushati (Artist i merituar)
  Bruno Shllaku.


  Gjaku i Arberit 11111110
  Gjaku i Arberit Downlo10  Gjaku i Arberit Buton_10


  Gjaku i Arberit Zemer_10SHIKIM TE KENDSHEM

   Ora është Tue Jun 18, 2019 3:51 pm