Forum shoqeror


  Dy krisma ne Paris

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Dy krisma ne Paris Empty Dy krisma ne Paris

  Mesazh  web-shqip prej Sun Nov 29, 2009 1:28 pm

  Dy krisma ne Paris 2_kris10

  Pershkrimi i Teatrit:

  2 KRISMA NE PARIS

  Interpreton trupa e teatrit dramatik Fier

  Nje drame nga Sheri Mita me subjekt vrasjen e Esat Pashe Toptanit ne Paris si dhe gjyqin e bere ndaj Avni Rustemit. Interpretojne Fatos Sela, Vladimir Muzha, Andrea Pepi etj.


  Dy krisma ne Paris 11111110
  Dy krisma ne Paris Downlo10
  Dy krisma ne Paris Buton_10


  Dy krisma ne Paris Zemer_10SHIKIM TE KENDSHEM

   Ora është Tue Jun 18, 2019 3:49 pm