Forum shoqeror


  Toke e ndezur

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Toke e ndezur Empty Toke e ndezur

  Mesazh  web-shqip prej Tue Dec 01, 2009 9:06 am  Toke e ndezur Toke_e10

  Toke e ndezur eshte lozur nga trupa e teatrit te Elbasanit "Skampa" ne rregjine e
  Tomor Shishmani dhe skenografine e Agim Zajmi.

  Ne rolet kryesore lozin

  Demir Hyskja ( Artist i Popullit )
  Kadri Roshi ( Artist i Popullit )
  Ermira Bahiti
  Pirro Kita
  Shpetim Shmili
  Astrit Cerma
  Eduard Cala
  Olimbi Bilali
  Ilir Borodani e.t.j

   Ora është Tue Jun 18, 2019 3:49 pm