Forum shoqeror


  Lumi qe nuk shteron ( 1989 )

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Lumi qe nuk shteron ( 1989 ) Empty Lumi qe nuk shteron ( 1989 )

  Mesazh  web-shqip prej Sun Aug 30, 2009 1:47 pm
  Lumi qe nuk shteron ( 1989 ) Lumi_q10

  Rregjizor: Fatmir Koçi
  Shruar nga:Petrit Ruka
  Lozin aktoret: Suela Konjari , Gjergj Lala , Sofia Meci

  Pershkrimi i Filmit:

  Lufta e Dyte Boterore. Ne Shqiperine e jugut disa njerez qellohen nga nazistet. Nje djale 1 vjecar mbijeton ne krahet e nenes se tij te vrare. Tre partizane dhe tre gra nga fshati mundohen te shpetojne jeten e foshnjes permes plumbave.
  Nje grua e re e ushqen me gji foshnjen.

  Lumi qe nuk shteron ( 1989 ) Zemer_10SHIKIM TE KENDSHEM

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:45 am