Forum shoqeror


  Familja ime ( 1987 )

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Familja ime ( 1987 ) Empty Familja ime ( 1987 )

  Mesazh  web-shqip prej Mon Aug 31, 2009 12:44 pm  Familja ime ( 1987 ) 2rnv5ea

  Rregjia:
  Albert Xholi

  Skenari:
  Rozi Theohari

  Lozin Aktoret:

  Roza Anagnosti ... Liria
  Anila Karaj ... Vera
  Liza Laska ... Teta Kalina
  Armend Marko ... Armandi
  Sheri Mita ... Stavri
  Pandi Raidhi ... Xha Tasi

  Permbajtja:
  Teto Kalina mbetet vetem pas vdekjes se te shoqit. Nipi ka detyre te kujdeset per te. Se bashku me rregullat e ngurta ajo sjell ne shtepine e re traditat me te mira popullore te rregullit dhe sjelljes se mire.


  Edituar për herë të fundit nga web-shqip në Sat Jun 08, 2013 7:58 am, edituar 3 herë gjithsej

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:17 am