Forum shoqeror


  Nje djale dhe nje vajze (1990)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Nje djale dhe nje vajze (1990) Empty Nje djale dhe nje vajze (1990)

  Mesazh  web-shqip prej Mon Aug 17, 2009 12:24 pm  Rregjia:Kristaq Mitro dhe Ibrahim Muçaj
  Skenari:Petrit Ruka dhe Shpresa Vreto

  Lozin Aktoret:
  Ema Andrea ... Anila
  Sokol Balza ... Artani
  Margarita Xhepa ... mesuese Kristina
  Leka Bungo
  Agim Shuke ... babai i Aniles
  Rajmonda Bulku ... mesuese Matilda
  Rezana Çeliku
  Fatjona Rama
  Liza Hajati
  Ndrek Shkjezi ... gjyshi i Artanit
  Doris Prela
  Arben Derhemi ... Fatosi
  Evis Nallbani
  Nada Agolli
  Elvin Kedhi
  Bledi Hasa
  Lorens Lubonja
  Manjola Llazani
  Klevis Zejno
  Irvin Muçaj
  Vitori Lubonja
  Gjon Karma
  Bledi Hasa
  Anila Bisha

  Nje djale dhe nje vajze (1990) Nje_dj11

  Permbajtja:
  Anila dhe Artani jane ne prag te provimit te matures. Ata jetojne ne te njejtin pallat dhe kane hyre ne moshen e enderrave te medha. eshte koha qe ata te ndeshen me probleme ne jetet e tyre. Ky film trajton shume aspekte te kesaj moshe delikate.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:39 am