Forum shoqeror


  Shpresa ( 1989 )

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Shpresa ( 1989 ) Empty Shpresa ( 1989 )

  Mesazh  web-shqip prej Wed Sep 02, 2009 10:53 am

  Shpresa ( 1989 ) J81noj10 Shpresa ( 1989 ) 2labsy10

  Shpresa ( 1989 ) Shpres10

  Rregjia: Eduart Makria
  Skenari: Dhimiter Xhuvani
  Muzika: Zef Coba

  Pershkrimi i Filmit:
  Shpresa ka nje histori dashurie te pafat. I dashuri e ka lene dhe ajo pati nje abort. Ajo eshte shume e deshperuar. I menjanon njerezit dhe ka humbur besimin tek e ardhmja e saj. Por me pas njihet dhe bie ne dashuri me inxhinierin e ri Piron. Dashuria e re zgjon tek Shpresa interesin per jeten por ne te njejten kohe ka probleme me familjen e Piros.


  Shpresa ( 1989 ) Checkit  Shpresa ( 1989 ) Zemer_10SHIKIM TE KENDSHEM

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:21 am