Forum shoqeror


  Porta Eva [tv rip]

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Porta Eva [tv rip] Empty Porta Eva [tv rip]

  Mesazh  web-shqip prej Fri Mar 26, 2010 10:11 am

  Porta Eva [tv rip] Oi98u810

  Porta Eva është një film shqiptarë i prodhuar në Shqipëri në vitin 2000. Regjia: Albert Minga, Skenari: Vath Koreshi, Pavel Finn, Producent: RTVSH B@G Filmproduction Studio 12A , Muzika: Mark Minkov.
  Aktorët dhe rolet e tyre në këtë film janë:
  * Neritan Liçaj
  * Irina Nizina....Inxhi
  * Vangjel Toçe....Pirati
  * Magdalena Wójcik.....Lena
  * Ndriçim Xhepa......Davidi
  Përmbajtja
  Porta Eva ose tragjedia e trafikut të mishit të bardhë përmbledh në 88 minutat e filmit fatin e dy vajzave të reja Lindës dhe Inxhit të cilat të joshura nga ëndrra mashtruese për lumturinë përfundojnë në fund të detit.

  rapidshare.com PORTA_EVA__tv_rip__by_akrepi.part01.rar
  rapidshare.com PORTA_EVA__tv_rip__by_akrepi.part02.rar
  rapidshare.com PORTA_EVA__tv_rip__by_akrepi.part03.rar
  rapidshare.com PORTA_EVA__tv_rip__by_akrepi.part04.rar
  rapidshare.com PORTA_EVA__tv_rip__by_akrepi.part05.rar
  rapidshare.com PORTA_EVA__tv_rip__by_akrepi.part06.rar
  rapidshare.com PORTA_EVA__tv_rip__by_akrepi.part07.rar
  rapidshare.com PORTA_EVA__tv_rip__by_akrepi.part08.rar

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:19 am