Forum shoqeror


  Nje vit i gjate ( 1987 )

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Nje vit i gjate ( 1987 ) Empty Nje vit i gjate ( 1987 )

  Mesazh  web-shqip prej Thu Sep 10, 2009 2:10 pm

  Nje vit i gjate ( 1987 ) Nje_vi10

  Prodhim i vitit 1987
  Regjia: Esat Ibro
  Skenari: Natasha Lako
  Producent: Shqiperia e re
  Muzika: Gjon Simoni

  Pershkrimi i Filmit:

  Donika Sara eshte drejtoreshe e nje ndermarrjeje te rendesishme. Papritur bashkeshorti i saj aksidentohet. Tani ajo duhet te zgjedhe midis jetes se saj shoqerore dhe detyrës si grua.

  Nje vit i gjate ( 1987 ) Checkit

  Nje vit i gjate ( 1987 ) Zemer_10SHIKIM TE KENDSHEM

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:45 am