Forum shoqeror


  Fejesa e Blertes ( 1984 )

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Fejesa e Blertes ( 1984 ) Empty Fejesa e Blertes ( 1984 )

  Mesazh  web-shqip prej Mon Sep 14, 2009 11:22 am
  Fejesa e Blertes ( 1984 ) Fejesa10

  Regjia: B. Kurti, I. Zhabjaku
  Skenari: I. Zhabjaku, N. Prifti
  Muzika: Avni Mula
  Lozin aktoret: Miriana Kondi , Kadri Roshi , Ndrek Shkjezi , Fatbardh Smaja , Edmond Tapi

  Pershkrimi i Filmit:
  Blerta kapitene e skuadres së voljebollit dashuron Mirin shoferin e kooperatives. Por Miri quhet edhe nipi i kryetares së kooperatives qe eshte ne Tirane. Huan Suka nje ngaterrestar dhe servil bind te atin e Blertes qe ta fejoje Blerten me nipin e kryetares. Por kjo ngaterrese zgjidhet me ardhjen ne kooperative te nipit te kryetares.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:39 am