web-shqip

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum shoqeror


  Linke te vdekura

  web-shqip
  web-shqip
  Admin


  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 54
  Location : Greqi

  Linke te vdekura Empty Linke te vdekura

  Mesazh  web-shqip Sun Nov 01, 2009 2:21 pm

  Ketu mund te lajmeroni per linke mosvepruese te c'do lloj teme ne forum dhe sipas mundesive do behet zevendesimi i tyre sa me shpejte ose heqja e temes.

   Ora është Wed Mar 29, 2023 4:47 am