Forum shoqeror


  Lugina e pushkatareve ( 1970 )

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Lugina e pushkatareve ( 1970 ) Empty Lugina e pushkatareve ( 1970 )

  Mesazh  web-shqip prej Wed Jun 12, 2013 12:12 pm

  Lugina e pushkatareve ( 1970 ) Lugina10

  Rregjizor:
  Todi Bozo , Vitore Celi

  Skenari:
  Todi Bozo

  Muzika:
  Tonin Arapi

  Lozin Aktoret:
  Kol Prela, Mark Topallaj, Katerina Biga, Bep Shiroka, Ismail Zhabjaku etj

  Permbajtja:
  Met Sokoli, nje pioner i ri, ndeshet me nje bande diversantesh qe po hynin ne Shqiperi. Ai perballon me zgjuaresi veshtiresite dhe ndihmon rojet kufitare te asgjesojne banden. Babai i Metit plagoset gjate konfliktit. Biri i tij ze vendin e te atit ne luften kunder armiqve.   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:20 am