Forum shoqeror


  Jeta ne duart e tjetrit (1991)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Jeta ne duart e tjetrit (1991) Empty Jeta ne duart e tjetrit (1991)

  Mesazh  web-shqip prej Wed Jul 03, 2013 10:23 am  Regjia: Albert Xholi
  Skenari: Liko Nano
  Muzika: Thoma Simaku

  Lozin Aktoret:
  Eva Alikaj ... Ana Bani
  Kristaq Skrami ... Fred Bani
  Bujar Asqeriu ... Spiro
  Reshat Arbana ... Profesori
  Stavri Shkurti ... Thanasi, babai i Spiros
  Spiro Petromilo
  Merita Çoçoli ... Vjollca, bashkeshortja e Spiros
  Eli Bici
  Adem Gjyzeli
  Arben Tartari ... Bashkimi
  Vasillaq Godo
  Mireda Martiniani
  Besnik Alia
  Mehdi Malkaj ... pijaneci

  Jeta ne duart e tjetrit (1991) Jeta_n10

  Permbajtja:
  Dy shoke shkolle, Fredi dhe Spiro, takohen rastesisht. Fredi punon ne nje fshat te thelle ndersa Spiro ka karriere te shkelqyer ne qytet. Spiro, zyrtat i larte, ndjehet i terhequr nga bukuria e Anes, gruas se Fredit. Papritur Ana ndeshet me nje ane te panjohur te karkaterit te te shoqit. Per hir te karrieres qe i ofron Spiro, ai nuk e kupton qe miku i dikurshem po i kerkon ne kembim dicka shume te shenjte per Anen.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:41 am