Forum shoqeror


  Njesiti Guerril (1969)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Njesiti Guerril (1969) Empty Njesiti Guerril (1969)

  Mesazh  web-shqip prej Sun Oct 11, 2009 2:34 pm

  Njesiti Guerril (1969) Njesit10


  Rregjizor:Hysen Hakani
  Skenar: Hysen Hakani , Muharrem Skënderi
  Muzika: Agim Krajka

  Lozin aktoret: Pellumb Dervishi , Drita Haxhiraj , Saimir Kumbaro Petrit Llanaj, Marie Logoreci , Ndrek Luca

  Pershkrimi i Filmit:

  Lufta e Dyte Boterore… Agjensia Italiane e spiunazhit (SIM), nepermjet Ludovikut mundohet te futet në rradhet e njesiteve guerile te qytetit. Ata synojne te zbulojne dhe asgjesojne kreret dhe te gjithe rezistencen. Agjenti Ludovik zbulohet dhe keshtu deshton i gjithe operacioni fashist “Gjarperi i zi”.

  Njesiti Guerril (1969) 11111110
  Njesiti Guerril (1969) Downlo10
  Njesiti Guerril (1969) Buton_10  Njesiti Guerril (1969) Zemer_10SHIKIM TE KENDSHEM
  prifti
  prifti

  Numri i postimeve : 21
  Join date : 31/10/2009

  Njesiti Guerril (1969) Empty falenderim

  Mesazh  prifti prej Wed Nov 04, 2009 7:12 pm

  shum faleminderit

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:15 am