Forum shoqeror


  Kryengritje ne pallat (1972)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Kryengritje ne pallat (1972) Empty Kryengritje ne pallat (1972)

  Mesazh  web-shqip prej Tue Jul 16, 2013 1:50 pm  Regjisor: Xhanfize Keko
  Skenari: Bedri Dedja, Peçi Dado
  Producent: Shqipëria e re
  Muzika: Tish Daija

  Lozin Aktoret:
  Ilir Qelia
  Kristaq Burdhima
  Eli Lazeri
  Silva Turdiu
  Gazmend Turdiu
  Robert Ndrenika
  Mimika Luca

  Kryengritje ne pallat (1972) Kryeng10

  Permbajtja:
  Dy vellezerit e perkedhelur, Qestori dhe Erleti, shpesh prishin lodrat e shokeve dhe braktisen nga ta. Nje nate, Qestori sheh ne enderr sikur lodrat bejne kryengritje duke e akuzuar ate dhe te vellane per pakujdesi ndaj lodrave. Pas kesaj, vellezerit ndryshojne sjelljen e tyre me shoket dhe lodrat.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:16 am