Forum shoqeror


  Vdekja e burrit ( 1990 )

  Share
  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Vdekja e burrit ( 1990 )

  Mesazh  web-shqip prej Tue Dec 08, 2009 2:50 am  Regjia: Lisenko Malaj
  Skenari: A. Kondo, R. Gjoza,
  Producent: Albafilm Studio ,
  Muzika: Kujtim Avdiu.


  Pershkrimi i Filmit:

  Nje ambasador del ne pension dhe vendos te kthehet te jetoje ne fshatin e lindjes te cilin nuk e ka vizituar gjate 20 viteve te fundit. Ai bindet per hendekun e madh qe ekziston midis tij dhe shokeve te dikurshem te femijerise. Ai mbyllet ne shtepi ne qilarin e femijerise ku luante dikur me shoket e tij.


   Ora është Mon Feb 18, 2019 10:56 pm