Forum shoqeror


  Flete te bardha (1990)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Flete te bardha (1990) Empty Flete te bardha (1990)

  Mesazh  web-shqip prej Sat Jan 15, 2011 7:04 pm  Rregjizor:Mevlan Shanaj
  Skenari: Natasha Lako
  Operator: Thanas Ngjela
  Piktor: Myzafer Shkira
  Kompozitor: Kujtim Laro (Artist i merituar)

  Lozin Aktoret:
  Rikard Ljarja (Artist i merituar), Pavlina Mani, Ilir Sulejmani, Ema Ndoja, Ina Gjoni, Birçe Hasko (Artist i merituar), Natasha Sela, Agim Shuka, Petrika Riza, Filika Ujkaj, Vladimir Muzha, Teli Stefani, Ndrek Shkjezi (Artist i merituar), Esma Agolli, (Artiste e merituar), Kristaq Papa, Silvana Braçe, Hazbi Musai, Mihallaq Tase, Sherif Hazizi, Eno Xhafellari, Ela Ylli dhe Kadri Roshi (Artist i popullit).

  Flete te bardha (1990) Flete_10

  Permbajtja:
  Shkrimtari Ermir Gjika perjeton raportet e krijimit te tij artistik per jeten, dramen e gruas se tij qe s’arrin te gjeje ekuivalencen intelektuale me bashkeshortin dhe dramen e tre te rinjve ne kerkim te dashurise.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:39 am