Forum shoqeror


  Kur ndahesh nga shokët (1986)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Kur ndahesh nga shokët (1986) Empty Kur ndahesh nga shokët (1986)

  Mesazh  web-shqip prej Mon Aug 17, 2009 12:18 pm  Regjia: Petrit Llanaj
  Skenari: Valter File
  Producent: Shqipëria e re
  Muzika: Vladimir Kotani

  Lozin Aktoret:

  Kadri Roshi ........Islami
  Jul Nenshati .......Namiku
  Shpresa Bërdëllima...Zana
  Zef Bushati ........Berti
  Vasillaq Vangjeli
  Ferdinand Radi .....Bateristi
  Kristo Kokoshari
  Antoneta Papapavli..nena e Zanes
  Fabit Beqiri
  Tomorr Guçe

  Kur ndahesh nga shokët (1986) Kur ndahesh nga shoket (1986)

  Permbajtja:
  Namiku, brenda nje kohe te shkurter sjell shqetesime ne atmosferen optimiste te nje grupi saldatoresh. Kjo reflektohet edhe ne jeten e tij private dhe familjare por sidomos ne marredheniet me vjehrrin e tij. Por shpejt, ai e kupton vendin e tij ne jete, kupton se sa poshte ka rene dhe reflekton mbi keto mendime.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:40 am