Forum shoqeror


  Shirat e vjeshtes (1984)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Shirat e vjeshtes (1984) Empty Shirat e vjeshtes (1984)

  Mesazh  web-shqip prej Tue Jun 11, 2013 4:56 am  Regjia: Spartak Pecani
  Skenari: Nexhati Tafa
  Muzika: Sokol Shupo

  Shirat e vjeshtes (1984) Shirat10

  Lozin Aktoret:
  Kastriot Çaushi ... Inxhinier iliri
  Eva Alikaj                   ... Linda
  Robert Ndrenika ... prof. Sotiri
  Vangjush Furxhi ... Inxhinier astriti
  Ilia Shyti                   ... Babai i ilirit
  Thimi Filipi ... Ustai i hidrocentralit
  Reshat Arbana ... Funksionar
  Agron Luzha ... Kryeinxhinier
  Sofika Bashari ... Projektuese
  Mina Koxhaku ... Beniprojektues
  Besnik Bisha

  Permbajtja:

  Nderpritet puna ne nje kohe me shira te paparashikuara ne digen e nje hidrocentrali te rendesishem dhe rrezikohet keshtu siguria e projektit. Kjo situate rendon me shume ne kryeprojektuesin, ing. Ilirin, i cili bashke me shoket ben te pamunduren per te dale nga kjo situate e veshtire.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:17 am