Forum shoqeror


  Fraktura (1983)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Fraktura (1983) Empty Fraktura (1983)

  Mesazh  web-shqip prej Fri Jun 21, 2013 3:30 am
  Rregjisor: 
  Piro Milkani

  Skenari:  
  Dhimiter Anagnosti

  Lozin Aktoret:
  Zamira Begolli, Thimi Filipi and Andri Cili 

  Fraktura (1983) Hqdefault

  Permbajtja:
  Gazi, nje djale i vogel, cdo mengjes kur shkon ne shkolle pershendet djaloshin sklupture qe eshte vendsour ne parkun e qytetit dhe femijet i kane vene emrin Ilir. Por nje dite Ilirit i thyejne krahet dhe Gazi i vogel kalon nje drame qe gjyshi dhe prinderit e kuptojne teper vone.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:45 am