Forum shoqeror


  Gracka (1983)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Gracka (1983) Empty Gracka (1983)

  Mesazh  web-shqip prej Sat Jul 06, 2013 10:39 am  Regjia: Saimir Kumbaro
  Skenari: Neshat Tozaj
  Producent: Shqipëria e re
  Muzika: Robert Radoja

  Lozin Aktoret:
  Reshat Arbana
  Mario Ashiku
  Vangjel Heba
  Luan Qerimi
  Guljelm Radoja
  Kristaq Skrami
  Llazi Sërbo
  Viktor Çaro
  Vasjan Lami

  Gracka (1983) Gracka (1983)

  Permbajtja:
  Dy prej oborretareve te mbretit Zog rekurtohen nga agjenturat e huaja dhe futen ilegalisht ne Shqiperi. Por banditet te mashtruar kapen dhe gjate hetuesise thyen. Kjo i sherben Sigurimit te Shtetit qe organzion lojen per kapjen e njerezve qe hidhen ne Shqiperi nga agjenturat e huaja.

   Ora është Tue Jun 18, 2019 3:52 pm