Forum shoqeror


  Kercenimi ( 1981 )

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Kercenimi ( 1981 ) Empty Kercenimi ( 1981 )

  Mesazh  web-shqip prej Wed Jun 26, 2013 11:13 pm  Kercenimi ( 1981 ) Kercen10  Regjizor: Mark Topallaj,
  Skenari: Apostol Nasi
  Producent: Shqipëria e re
  Muzika: Robert Radoja.

  Lozin Aktoret:
  Bep Shiroka  , Vangjel Agora  , Agron Gashi  , Piro Kita  , Antoneta Papapavli  , Stavri Shkurti
  Aleksander Pogace  , Rajmonda Bullku


  Permbajtja:

  Filmi tregon tentativat e armiqve te jashtem qe perpiqen te depertojne ne objeket e rendesishme ushtarake te vendit tone. Agjenturat e huaja kerkojne te rekrutojne Arbenin inxhinier konstruktor ne nje baze detare dhe per kete shfrytezojne miqesine e tij me Emen vajza e nje agjenteje me kombesi te huaj. Ema vendos te denoncoje vetvehten ndersa Arbeni nuk e pranon nje tradheti te tille.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:38 am