Forum shoqeror


  Fije qe Priten ( 1976 )

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Fije qe Priten ( 1976 ) Empty Fije qe Priten ( 1976 )

  Mesazh  web-shqip prej Sun Oct 11, 2009 1:29 pm

  Fije qe Priten ( 1976 ) Filmi_10

  Regjia: Muharrem Fejzo
  Skenari: Neshat Tozaj
  Producent: Shqiperia e re
  Muzika: Shpetim Kushta

  Pershkrimi i Filmit:


  Nje agjent i huaj, Sami Ameni, zbret ne aeroportin e Rinasit dhe menjehere nis kerkimet per te aktivizuar nje agjent tjeter, Markon, me te cilin ka bashkepunuar prane gjermaneve gjate luftes. Plani i tyre eshte hedhja ne ere e nje uzine te madhe. Per kete u duhet te marrin te dhena nga Besa, e cila ka humbur disa dokumenta dhe ndjehet e kercenuar. Por plani i tyre deshton.


  Lozin aktoret

  Kadri Roshi ... Marko Ruvina
  Roza Anagnosti ... Besa
  Astrit Cerma ... Kujtimi
  Reshat Arbana ... Semi
  Serafin Fanko ... Klarku
  Zhani Zicishti ... Genci
  Aleksander Prosi ... Profesori
  Petrit Llanaj ... Petriti
  Demir Hyskja ... I shoqi i Beses
  Ajshe Stari ... Dhimitra

  Fije qe Priten ( 1976 ) 11111110
  Fije qe Priten ( 1976 ) Downlo10  Fije qe Priten ( 1976 ) Buton_10


  Fije qe Priten ( 1976 ) Zemer_10SHIKIM TE KENDSHEM
  prifti
  prifti

  Numri i postimeve : 21
  Join date : 31/10/2009

  Fije qe Priten ( 1976 ) Empty Re: Fije qe Priten ( 1976 )

  Mesazh  prifti prej Wed Nov 04, 2009 7:15 pm

  esht shm i bukur flm

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:40 am