Forum shoqeror


  Taulanti kerkon nje moter (1984)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Taulanti kerkon nje moter (1984) Empty Taulanti kerkon nje moter (1984)

  Mesazh  web-shqip prej Mon Jun 17, 2013 4:37 am
  Regjia: Xhanfize Keko
  Skenari: Nexhati Tafa, Xh. Keko
  Muzika: Hajg Zaharjan

  Lozin Aktoret:
  Yllka Mujo ... Zana
  Viktor Zhusti ... Piro
  Donald Kokona ... Taulanti
  Roza Anagnosti ... Luli
  Agim Shuke ... Gëzimi
  Violeta Manushi... Tezja
  Mimika Luca ... Edukatorja
  Sabiela Agushi ... Ola
  Xhemil Tagani ... Shoferi

  Taulanti kerkon nje moter (1984) Taulan10

  Permbajtja:
  Taulanti 4 vjecar, femija i vetem i nje familje intelektuale, nuk mund ta duroje me vetmine. Ai kerkon nje moter. Por sa me shume ngulmon Taulanti, aq me shume e neglizhojne prinderit kete kerkese. Me ngadale, deshira e Taulantit u pelqen prinderve te cilet e kuptojne se duhet ta shohin deshiren e tij me me seriozitet dhe vemendje.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:21 am