Forum shoqeror


  Ura prane keshtjelles ( 1984 )

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Ura prane keshtjelles ( 1984 ) Empty Ura prane keshtjelles ( 1984 )

  Mesazh  web-shqip prej Wed Sep 09, 2009 12:41 pm

  Ura prane keshtjelles ( 1984 ) Ura_pr10


  Prodhim i vitit 1984.
  Regjia: Rikard Ljarja
  Skenari: Rikard Ljarja
  Producent: Shqipëria e re
  Muzika: Zef Çoba.


  Pershkrimi i Filmit:

  Para syve te Salo Briskut dhe djalit te tij meremetues urash zhvillohen ngjarje te pazakonta.
  Populli pergatitet te prese me arme pushtuesit. Ky patriotizem i rremben edhe dy meremetusit dhe ne kohen kur mbi ure kalojne ushtaret Italiane, ata e hedhin ate ne ere.

  Ura prane keshtjelles ( 1984 ) Checkit  Ura prane keshtjelles ( 1984 ) Zemer_10SHIKIM TE KENDSHEM

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:15 am