Forum shoqeror


  Te mos heshtesh (1985)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Te mos heshtesh (1985) Empty Te mos heshtesh (1985)

  Mesazh  web-shqip prej Sun Jun 23, 2013 2:13 pm  Regjia: Spartak Pecani
  Skenari: Nexhati Tafa
  Muzika: Hajg Zaharjan

  Lozin Aktoret:
  Kastriot Collaku
  Luiza Hajati
  Matilda Makoçi
  Sheri Mita
  Gëzim Rudi
  Ndriçim Xhepa

  Te mos heshtesh (1985) Te_mos10

  Permbajtja:
  Bashkeshorti i Silvit vdes ne nje aksident…Per nje periudhe kohe Silvi humb interesin ne jete. Por jeta vazhdon dhe ajo fillon ta marre veten. Nje dashuri e re e zgjon. Por nje dite ajo zbulon se burri qe dashuron, Ardi, eshte bashkepunetor ne nje vjedhje te madhe te pasurise shteterore. Meqe eshte deshmitarja e vetme, Ardi i kerkon te ruaje sekretin. Pas nje lufte me ndjenjat e veta ajo e denoncon Ardin ne organet kompetente.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:39 am