Forum shoqeror


  Hetimi Vazhdon (1988)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Hetimi Vazhdon (1988) Empty Hetimi Vazhdon (1988)

  Mesazh  web-shqip prej Thu Jul 04, 2013 9:04 am  Rregjizor:Mark Topallaj
  Skenari:

  Lozin Aktoret:
  Luiza Xhuvani, Petrit Malaj, Gezim Rudi, Shpresa Berdellima, Mark Topallaj, Valter Gjoni, Vangjel Toce, Sokol Progri, Salvador Gjeci, Eglantina Frroki, Antoneta Papapavli, Shefqet Bregu, Besnik Ferra, Fatbardh Lika, Justina Aliaj etj

  Hetimi Vazhdon (1988) Hetimi10

  Permbajtja:
  Nje kufome gjendet diku ne periferi te qytetit. Hetuesit perballen me problemin: kush eshte vrasesi dhe aresyet qe e shtyne ne krim? Misteri qartesohet ngadale sepse vrasesit kryen krime te tjera per te mbuluar te parin.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:43 am