Forum shoqeror


  Ceta e vogel(1979)

  prifti
  prifti

  Numri i postimeve : 21
  Join date : 31/10/2009

  Ceta e vogel(1979) Empty Ceta e vogel(1979)

  Mesazh  prifti prej Thu Nov 05, 2009 1:04 am  Regjia:
  Mark Topallaj

  Skenari:
  Kol Jakova

  Muzika:
  Gjon Kapedani

  Permbajtja:
  Bazuar ne ngjarjet e verteta te heronjve te Vigut, pese shokeve luftetare te ekzekutuar nga Gjermanet ne veri te Shqiperise gjtae luftes se Dyte Boterore. Filmi “ceta e vogel” eshte censuruar dhe me pas e xhiruar ne nje version tjeter.

  Ceta e vogel(1979) Ceta_e10
  Ceta e vogel(1979) Ceta_e11
  Ceta e vogel(1979) Ceta_e12
  Ceta e vogel(1979) Ceta_e13

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:15 am